top of page

TESTY PŮVODU 

ISO 17025 a AABB akreditovaná DNA laboratoř nabízí inovativní testy původu mapující migraci vašich předků, původ vaší DNA, vaše genetický a etnický profil.

KONZULTACE ZDARMA - kontaktujte naše odborníky na čísle 234093841, kteří vám doporučí nejvhodnější genealogický test pro vaši konkrétní situaci.

DNA  TESTY  PŮVODU

Každý jedinec je unikátní. Prostřednictvím testů DNA můžeme odhalit fakta z vaší minulosti. DDC nabízí širokou nabídku zajímavých DNA testů s vysokou výpovědní  hodnotou. Ať už hledáte svůj rodinný původ ze strany matky nebo otce nebo chcete určit svůj genetický profil a zjistit, kolik DNA svých předků jste získali z evropské a ostatních populací, či skládáte mapu migrace vaší DNA, máme pro vás ten správný test.

Naše DNA testy původu GPS mohou zjistit i konkrétní místo nebo vesnici odkud vaše DNA pochází a určit kudy vaši předci migrovali 1500 až 2000 let zpět. Navíc můžete zjistit svou etnickou a klanovou příslušnost. Pokud se chcete dovědět víc o své historii, DNA testy původu vám poskytnou ucelenou informaci o vašem původu.

Náš nový systém DNA Connect vám pomůže najít příbuzné po celém světě, se kterými sdílíte společnou DNA. Umožníme vám se s nimi spojit prostřednictvím platformy DNA Connect.

bottom of page