top of page

DNA TESTY  PŮVODU

GPS test je revoluční genealogický test který je schopný vystopovat 1500 let zpět váš původ až k místu odkud vaši předci pocházeli. Zároveň tento test velmi přesně mapuje migraci DNA vašich předků v rámci zemí a regionů. 

GPS Origins - Asian Edition test je schopný zmapovat až 2000 let zpět migraci DNA vašich předků v rámci asijského kontinentu. Test detekuje 17 asijských genofondů a stovky specifických populací v Asii.

GPS Origins - African Edition test je schopný zmapovat až 2000 let zpět migraci DNA vašich předků v rámci afrického kontinentu. Test detekuje 11 afrických genofondů a stovky specifických populací v Africe.

Testy DNA Origins detekují haplotypy původu a migrace vašich předků po otcovské linii. Na základě analýzy haplotypu náš test DNA určí vaše genetické příbuzné.

Testy DNA Origins detekují haplotypy původu a migrace vašich předků po mateřské linii. Na základě analýzy haplotypu náš test DNA určí vaše genetické příbuzné.

tallit-prayer-shawl.jpg

Tento test DNA využívá k potvrzení židovského původu STR markerů (genetických znaků). Test je schopný určit zda zděděné znaky pocházejí od jednoho nebo obou rodičů. 

dna connect banner.webp

Služba DNA Connect kromě hledání genetických příbuzných na základě dat z testu DNA umožňuje je přímo kontaktovat nebo jim umožnit kontakt s vámi pomocí zabezpečené platformy DNA Connect.

Naše revoluční DNA testy původu GPS analyzují až 800 000 znaků k potvrzení genetického původu

Testy původu jsou prováděny ze vzorku získaného výtěrem ústní dutiny (tzv. bukální stěr) pomocí sterilných aplikátorů, které po objednání testu obdržíte. Naše testy neurčují pouze etnický původ, haplotyp nebo kontinent z kterého vaši předci pochází, ale i klanový mix a dokonce jsou schopné vystopovat váš DNA prapůvod 1500 až 2000 let zpět k prvnímu městu či vesnici odkud vy a vaši předci pocházejí.

Pokud vás zajímá váš původ, který ne vždy musí odpovídat vašemu vzhledu, kontaktujte naše odborníky kteří vám pomohou vybrat nejvhodnější test pro vaši situaci a vysvětlí celý postup.

bottom of page