top of page

O NÁS

DNA Diagnostics Center Inc. je jednou z největších genetických laboratoří s více jak 25. letou skušeností v oboru DNA diagnostiky a provádění testů DNA. DNA Diagnostické Centrum s.r.o. je autorizovaným centrem zajišťující DNA diagnostické služby pro Českou republiku a Slovensko od roku 2017. Naše nabídka nabízených testů zahrnuje biologickou příbuznost, forenzní analýzy, genealogii, SkinCare, DNA testy zdraví a veterinární diagnostiku. Laboratoř DDC splňuje všechny podmínky akreditace ISO17025, AABB, CAP a CLIA

Dr. Michael Baird | ředitel DDC laboratoří

Dr. Baird je Chief Science Officer, ředitel DDC laboratoří a DNA Technical Leader. Získal doktorát v genetice z University of Chicago. Později pracoval ve společnosti LifeCodes, kde zastával pozice, vedoucí vědecký pracovník, ředitel laboratoře a viceprezident laboratorní operace. Dr. Baird publikoval více než 50 článků v odborných časopisech jakož i knihách o využití DNA pro identifikaci. Byl prvním soudním znalcem, který svědčil v trestním řízení zahrnující DNA jako důkaz, a od té doby svědčil ve více než 350 kriminálních případech. Je aktivním členem AABB více než 20 let a zároveň členem výboru AABB pro standardizaci molekulárního testování.

Mel A. Tehiová, BSc. | ředitelka pobočky v ČR

Paní Tehiová je VP CSP Operations Česká republika s více jak 10 letou mezinárodní praxí v managementu Life Science a DNA diagnostických projektů. Je aktivní členkou AABB a manažerkou Emerging Markets Corporate programu. 

bottom of page