top of page

Genetický test pokožky

SkinDNA

 

Tyto testy odhalí vaší genetickou stavbu kůže. Naši odborníci vám na základě vašeho genotypu poradí jak o pokožku pečovat a předcházet jejímu stárnutí

SkinDNA test kit

SKINCARE DNA - DNA testy kůže

 

Tento revoluční laboratorní DNA test zkoumá 16 genetických SNP znaků v celkem 7 oblastech, které se přímo váží ke stárnutí (opotřebení) vaší kůže.

  1. Pevnost a elasticita kůže

  2. Tvorba vrásek a věk

  3. Poškození kůže slunečním zářením a pigmentace kůže

  4. Poškození kůže volnými radikály

  5. Citlivost a záněty kůže

SKINDNA TESTY kůže jsou základem individuální péče o pleť

SKINDNA technologie a proprietární algoritmus je prvním krokem k odhalení genetické predispozice a nastavení individuálního režimu péče o Vaši pokožku. DNA test kůže Vám nejen ušetří peníze za kosmetické/dermatologické procedůry, ale doporučí specifické přípravky podle Vašeho genetického typu.

 

Používáním správných kosmetických přípravků docílíte mladistvého vzhledu Vaší pokožky i v pozdějším věku.

SKINDNA - JAK TO FUNGUJE?

 

Jedná se o velmi snadný a přímočarý proces. Nejprve je nutné odebrat bukální vzorek (výtěr ústní dutiny) s naším speciálním aplikátorem, který je možné objednat jako součást odběrové sady nebo odběr provést u nás.

Jednotlivé genetické znaky jsou detekovány a jejich varianty pečlivě identifikovány. Po dokončení analýzy je odeslán výsledek který je připraven pomocí proprietárního bio-statistického programu zvaného "DG-Theorem".

Výsledky tohoto DNA testu jsou základem k vytvoření individuálního genetického profilu s unikátním režimem péče o Vaší kůži, který je specificky sestaven jen pro Vás.

Výsledek testu SKINCARE DNA Vám pomůže ve výběru vhodných kosmetických a dermatologických přípravků tak aby odpovídaly Vaší genetické stavbě pleti/kůže a udržely Vaší pleť/kůži zdravou, svěží a dlouho mladou.

Test DNA kůže Vám odhalí vaší genetickou predispozici v 7 nejdůležitějších oblastech a pomůže Vám předcházet vráskám, nežádoucí pigmentaci kůže a ppoškození kůže.

Výsledek zahrnuje zvolené oblasti ovlivňující vaší pokožku. Test je možné objednat jako základní nebo komplexní

Výsledek testu SkinDNA
bottom of page