top of page

OBJEDNAT  PRENATÁLNÍ  TEST

NYNÍ VYBERTE DNA TEST A OBJEDNEJTE POMOCÍ JEDNODUCHÉHO FORMULÁŘE

Ceny prenatálních tetsů otcovství se liší podle stáří těhotenství. Nejprve vyberte prenatální test otcovství podle týdne těhotenství v kterém budete podstupovat odběr vzorků krve a prenatální test. Následně v objednávkovém formuláři upřesníte počet testovaných osob, rychlost zpracování, odběr vzorků, způsob doručení odběrové sady a způsob platby za analýzu DNA.

45 900,- Kč

NEINVAZIVNÍ PRENATÁLNÍ TEST OTCOVSTVÍ

od 7. týdne těhotenství

Tento prenatální test test otcovství je prováděn již od 7. týdnu těhotenství z krve matky a bukálního vzorku (sliny) domnělého otce. Prenatální test je založen na analýze cffDNA. Biologické otcovství test potvrdí s pravděpodobností vyšší než 99.9%. Test nelze provést na mnohočetném těhoteství!

38 900,- Kč

NEINVAZIVNÍ PRENATÁLNÍ TEST OTCOVSTVÍ

od 9. týdne těhotenství

Tento prenatální test test otcovství je prováděn již od 9. týdnu těhotenství z krve matky a bukálního vzorku (sliny) domnělého otce. Prenatální test je založen na analýze cffDNA. Biologické otcovství test potvrdí s pravděpodobností vyšší než 99.9%. Test nelze provést na mnohočetném těhoteství!

34 900,- Kč

NEINVAZIVNÍ PRENATÁLNÍ TEST OTCOVSTVÍ

od 12. týdne těhotenství

Tento prenatální test test otcovství je prováděn od 12. týdne  těhotenství z krve matky a bukálního vzorku (sliny) domnělého otce. Prenatální test je založen na analýze cffDNA. Biologické otcovství test potvrdí s pravděpodobností vyšší než 99.9%. Test nelze provést na mnohočetném těhoteství! 

Naše prenatální cffDNA testy otcovství jsou založené na detekci a porovnání 2688 SNP markerů cffDNA plodu a testovaných osob. K provedení testu otcovství v těhotenství využíváme molekulárně-genetické metody, NGS technologii a proprietární počítačový algoritmus pro statistický výpočet pravděpodobnosti biologického otcovství.

 

Od ukončeného 7. týdne těhotenství je cffDNA (nebuněčná DNA plodu) obsažena ve vzorku mateřské krve v množství které je možné analyzovat. Dříve tento test není možné provést!

 

Neinvazivní prenatální DNA test otcovství je 100% bezpečný pro matku i nenarozené dítě a potvrdí pravděpodobnost biologického otcosvtví na více jak 99.9%.

 

Ambulantní odběr trvá 30 minut, před odběrem vzorku krve můžete jíst i pít bez omezení. Prenatální analýza trvá standardně 10-12 (expres 6-8) pracovních dnů.

bottom of page