top of page

Globální síť DDC a přespolní testování DNA | Cross-country testy DNA

Aktualizováno: 28. 8. 2020

DNA Diagnostické Centrum nabízí jako jediné v České republice možnost ambulantních monitorovaných odběrů vzorků ve více jak 150 zemích světa. Kromě zemí EU (včetně Slovenska a V. Británie), USA a Kanady, také v Africe, Asii a Austrálii. Prostřednictvím našich místních poboček není problém odebrat vzorky dítěte v Londýně nebo New Yorku a údajného otce v Praze nebo Bratislavě. Vzorky jsou pak testovány současně v naší ISO17025, AABB, SSC a NATA akreditované laboratoři DDC.

Náš cross-country program přespolního testování DNA vám ušetří čas, finance a spoustu starostí s organizováním odběrů vzorků pro test DNA v cizí zemi. Navíc závěčnou zprávu o výsledku testu DNA a prohlášení znalce v oboru testování dědičných vlastností (pouze v případě testů pro právní účely) připravíme v jedom ze světových jazyků (anglličtině, francouštině, němčině, španělštině, slonenštině) a češtině.


Jak začít? Je to velmi jednoduché - v první řadě nás kontaktujte emailem nebo telefonicky a objednejte požadovaný test DNA. S naším odborníkem domluvíte vhodný termín odběru a o vše ostatní se postaráme za vás. Analýza DNA začně ihned jak vzorky dorazí do laboratoře a výsledek testu je vydán během 5-7 pracovních dní.


Pokud vaše situace vyžaduje odběr vzorků mimo Českou repubiku, neváhejte a kontaktujte DNA Diagnostické Centrum (DDC).


DNA Diagnostické Centrum s.r.o. | kontaktujte nás emailem | Tel: 234093841

67 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page